محل تبلیغات شما
کار فروشندگی و بازار یابی بیمه در کشورهای توسعه یافته یکی از 10 شغل برتر از لحاظ درآمد و جایگاه می باشد. ما بازاریابان بیمه عمر مشتریان خود را در مقابل مشکلات ایمن می سازیم و براساس صداقت و حسن نیت پیشگیری را قبل از وقوع برای مشتری خود انجام می دهیم. به مشتری خود آرامش، امنیت، راحتی خیال، سلامت و عزت نفس را هدیه می دهیم. دیگر مشتری من جهت دریافت وام لازم نیست غرور خود را خدشه دار کند و دنبال ضامن و وثیقه بگردد. دیگر لازم نیست مشتری من در زمان بیماری صعب العلاج جهت خرج درمان، منزل و یا ماشین خود را حراج کند. دیگر لازم نیست زن و فرزندان مشتری من پس از فوت او مشغول بکار شده تا بتوانند چرخ زندگی را حرکت دهند. دیگر لازم نیست مشتری من در زمان بازنشستگی و پیری به علت کافی نبودن مستمری اش، شبها شغل نگهبانی را داشته باشد. دیگر لازم نیست مشتری من جهت خرید جهیزیه دخترش پول قرض کند. آیا تمامی اینها عزت نفس و احساس غرور را در مشتری من ایجاد نخواهد کرد؟! ما مشاوران بیمه به مشتریان خود آرامش می فرشیم. پس در بازاریابی بیمه عمر بهترین لباست را بپوش، بهترین آرایشت را داشته باش، بهترین ادکلنت را بزن و با اعتماد به نفس بالا شروع به کار کن. یادت باشه با خدماتت داری به مشتری لطف میکنی.

جذب سرپرست فروش و نماینده فروش

یک راهکار عملی جهت افزایش سریع فروش در بیمه‌های عمر

استخدام بیمه پاسارگاد

مشتری ,بیمه ,لازم ,جهت ,کند ,عمر ,مشتری من ,لازم نیست ,دیگر لازم ,بیمه عمر ,نیست مشتری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علی محمد محمدی بلتستانی گروه جغرافیای ناحيه يک کرمانشاه